Vijftig of zestig jaar geleden werden er wat boekjes uitgegeven om wat te borduren voor de kersttijd. Een boekje om zelf kerstkaarten te maken, een paar Jul-Christmas-Weihnacht-boekjes die heel bekend werden. Later kwam er nog eens een uitgave van die vroege en vrij eenvoudige Kerstmotieven uit de verzameling van de Lindberg Press.
De boeken van Jutta Lammer met stijlvolle Deense borduurpatronen werden in het Nederlands vertaald en werden hier ook geliefd.
Enkele decennia later was de markt voor kerstboeken volop open en verschenen mooie glossy boeken met duizenden patronen. Voor een Zelfgemaakt kerstfeest, een Patchwork kerstsfeest, voor Quick Holidays Quilts, voor Cross Stith Designs, voor Christmassen to Remamber, en om te Countdownen to Christmas.
Er kwam steeds meer bij: Boekjes om kaarten te maken, boekjes om kerstversieringen te breien, boekjes om kleine kersttruien te haken, boekjes voor magig canvas en nog een hele serie Zweigart boekjes.
Heel populair werd het om zelf kerstballen te breien, en daar verschenen ook een paar mooie boeken over (onderste foto).
Hoe verder in de tijd, hoe mooier die boeken werden vormgegeven!
Nu alle boeken uit de categorie Kerst voor de helft van de prijs!
Je kunt aanklikken wat je wilt bestellen, dan afwachten tot je van mij een mail met de aangepaste prijs hebt ontvangen.
Minimum bestelbedrag is 15 euro (kan ook gecombineerd met andere producten uit m’n shop)








