Op koningsdag liep ik op de vrijmarkt langs kramen waar soms ook borduurwerken op lagen. “Die heb ik zelf nog volop”, dacht ik, en ik kocht niks bij.
Een dag later, gister, liep ik door het grote museum Depot in Rotterdam, met meer dan honderdduizend Dingen. “Dan ben ik niet de enige die graag dingen verzamelt”, dacht ik.
En vandaag besluit ik mijn verzameling ingelijste borduurwerken tevoorschijn te halen en er nieuwe foto’s van te maken. De meeste van deze borduurwerken heb ik in de loop der jaren wel eens op mijn blog laten zien. Vandaag nog eens.
Maar mijn huis hoeft geen museaal Depot te worden, dus ik neem nu afscheid van deze vele en fraaie borduurwerken. Ik heb er zelf volop van genoten, en nu mogen ze weer door.
In de komende blogjes vertel ik er nog wat over, want elk borduurwerk vertegenwoordigt een eigen stijl en mode, en ook mede daarom zijn ze interessant. Talloze borduurliefhebbers hebben dergelijke borduurwerken gemaakt, voldoening ondervonden in het maakproces, en kijkplezier gehad toen hun ingelijste werk nog jarenlang in de kamer hing. En het moois is er nog lang niet vanaf gekeken, dus hier kunnen volgende liefhebbers ook weer plezier van hebben.
Al deze borduurwerken zijn tijdens de komende open dagen vrijdag 1 mei, woensdag 6 mei en vrijdag 8 mei te zien en koop voor kleine prijsjes. Welkom om op bezoek te komen en wat moois uit te zoeken en mee te nemen!






