Begin januari kreeg ik wat gesnoeide magnoliatakken mee en die zette ik in een vaas. Ze waren nog wel erg rauw, maar wie weet zouden ze uitkomen.
Dezelfde dag kocht ik wat bollen roze katoen en begon aan een truitje. Een paar weken had ik een fijn breiwerkje met uitzicht op die takken!
De bloemen gingen open! Zo mooi!
Toen we weer een nieuw pak sneeuw kregen, nam ik de vaas mee naar buiten en breide daar nog een eindje. Een fijn breiwerkje zorgt voor genietmomentjes!
Nu is het truitje af en zijn de takken alweer uitgebloeid. Het lijkt me wel een goed idee om de laatste foto dan maar moet maken als de magnolia’s buiten ook in bloei staan. Dan ga ik er wel bij staan als ik het truitje draag.
Het was een leuk project: gelijk op breien met de bloei van deze binnentakken!








1 gedachte over “Magnolia-truitje af”
Je truitje is al weer bijna af! Het is een mooi kleurtje, wat goed past bij de magnolia bloemen!
Ik vind het patroon heel leuk en heb het opgezocht om zelf te breien, maar ik ben nog niet eens begonnen!